60_20210920_112430.jpg

Stadion Pod Hrádkem se dočkal nového ozvučení

Fotbalový klub v Čáslavi pokračuje v modernizaci zázemí a okolí hlavního stadionu. V sobotu 18. září bylo na stadionu Pod Hrádkem instalováno zcela nové profesionální ozvučení stadionu, které zvýší komfort diváků na stadionu a zážitek za samotné návštěvy sportovní a kulturní akce v areálu. O realizaci ozvučení stadionu se postarala společnost Dexon Czech s.r.o. Fotbalový klub ji kompletně uhradil ze svého rozpočtu.

Profesionální ozvučení je na stadionu Pod Hrádkem instalováno vůbec poprvé od stavby obou tribun a zázemí u hlavního fotbalového hřiště. „Jednalo se nákladnou investici. Nicméně již několik let se nám kupily stížnosti na kvalitu rozhlasu na stadionu. Proto jsme se rozhodli pro tento radikální krok. Věřím, že diváci jej ocenili již při domácím utkání áčka s Vysokým Mýtem,“  uvedl Jakub Svoboda, člen VV FK Čáslav.

Ozvučení stadionu je rozděleno do pěti samostatných zón: „Zvukem máme pokrytou hrací plochu, prostor u restaurace, vip balkón, hlavní a protilehlou tribunu,“ vypočítával Jakub Svoboda a navázal: „V týdnu a o víkendu bylo třeba provést výkopové a úklidové práce, což obstarali členové klubu v rámci brigády. Tímto bych jim chtěl poděkovat za spolupráci,“ uzavřel Jakub Svoboda.