Viktorka Žižkov BČÁSLAV
so 9. 9. 2023 10:00 @ Bílá Hora UMT, ČDD U 19 C, 6. kolo
896_20230911_125109.jpg

Starší dorost vyhrál na Žižkově i s notnou dávkou štěstí

Fotbalisté U19 v dalším kole poměřili své síly s rezervním celkem Viktorky Žižkov. Hosté zvítězili jedna nula, když branku vstřelil ze třiceti metrů Ben Spáčil!

Viktoria Žižkov B – FK Čáslav 0:1 (0:0)

Hodnocení utkání od trenéra Petra Jandy:

„První poločas utkání s béčkem Žižkova nabídlo vyrovnanou hru s minimem šancí. My jsme měli jednou vyloženou po individuálním průniku Hyblera do vápna a střele Horáka, kterou skvělým zákrokem vychytal domácí brankář. Žižkov zase hrozil ze standardních situací a dlouhých autů do vápna, s čímž jsme si však poradili.
Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a výsledkem byl gól Spáčila, který využil nedorozumění brankáře s obráncem a ze 30 metrů ho krásně přeloboval. Poslední půlhodinu zápasu nám bohužel v teplém počasí rychle docházely síly a domácí se tlačili za vyrovnáním. Žižkov nastřelil dvakrát tyč a měl ještě pár nebezpečných závarů před naším výborně chytajícím brankářem Málkem.
S notnou dávkou štěstí jsme ale vše přežili a vezmeme si z Prahy domů zlaté tři body."

Čáslav: Málek - Havránek, Sechovec, Houfek, Filip - Roček, Resl, Horák, Koryčánek - Spáčil, Hybler. Střídali: Ondráček, Grulich, Růžička.