9_1630478642.jpg
315_20220504_112030.jpg

Starší dorost zvítězil ve Střešovicích

Do utkání ve Střešovicích jsme šli s pokorou, ale jasným cílem utkání vyhrát a odvést si 3 body.

SK Střešovice – FK Čáslav 0:2 (0:1)

Hodnocení trenéra:

"Vzhledem k absencím některých hráčů jsme změnili rozestavení a až na některé detaily nám tato změna vycházela. Kluci vstoupili do utkání velmi aktivně, od úvodních minut se hrálo převážně na polovině Střešovic a po několika povedených akcích jsme měli několik brankových šancí. Zůstali však neproměněné i kvůli perfektním zákrokům brankáře soupeře nebo jsme byli nepřesní. Jedinou branku v 1. poločase jsme vstřelili ve 14. min., kdy aktivní Marek Gonda byl v pokutovém území faulován a z nařízené penalty s přehledem skóroval Jirka Špičák.

Do 2. poločasu jsme vstoupili taktéž dobře, v 53. minutě se na pravé straně uvolnil Spáčil a prudkou přízemní přihrávkou našel na malém vápně Březinu a ten neomylně zavěsil. Pak přišla pasáž, kdy jsme trochu ustoupili od aktivity, soupeř vrhl všechny síly do útoku, začal sbírat druhé míče a dostali jsme se pod tlak. Obrana však fungovala na jedničku a do šanci jsme se soupeře nepouštěli. Od 75. minuty do konce utkání jsme pak již utkání docela dobře kontrolovali a dovedli do vítězného konce.

Závěrem bych chtěl poděkovat domácímu týmu SK Střešovice za vytvoření skvělého prostředí pro odehrání utkání. Úžasné hřiště, na kterém byla radost hrát. Trenéři, hráči a funkcionáři chovající se s respektem a zároveň fair - play ke všem účastníkům utkání. Ještě jednou díky."

Branky: 14. min. Špičák (penalta), 53. min. Březina

Čáslav: Málek – Vondra, Špičák, Kubín, Lanc (72. Varga), Spáčil, Novák, Hybler, Šejvl (81. Grulich), Gonda (88. Kotrba), Roček (46. Březina)