ČÁSLAVSK Vysoké Mýto
1:2
so 16. 9. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDD U 19 C, 7. kolo

Starší dorostenci přišli o body brankou ze závěru zápasu

Výkon nebyl optimální, ve druhém poločase nastalo zlepšení a v závěru jsme sahali po třech bodech. Bohužel Kovář svoji šanci nedal a z následného protiútoku hosté rozhodli o svém vítězství.

FK Čáslav – SK Vysoké Mýto 1:2 (0:1)

Hodnocení zápasu trenéra Jandy:

„První poločas byl soupeř lepší a zaslouženě vedl 1:0. My jsme propadali především ve středu pole, kde jsme prohrávali osobní souboje a neměli ani odražené míče.
Po ostřejší domluvě o poločasové přestávce jsme soupeře zatlačili a zaslouženě vyrovnali z penalty.
Pět minut před koncem měl ze standardní situace obrovskou šanci Kovář, kdy z malého vápna minul o pár centimetrů branku.
A z následného rychlého protiútoku jsme naopak inkasovali gól, který rozhodl o naši porážce.“

Branka Čáslavi: Spáčil z pen.

Čáslav: Málek - Krejza, Sechovec, Houfek, Filip - Dražinovský, Resl, Horák, Koryčánek - Spáčil, Roček Střídali: Kovář, Vrdský, Kilián, Hybler.