125_20240312_115337.jpg
1088_20240214_123700.jpg

Starší přípravka absolvovala soustředění v Kácově

Stejně jako v loňském roce se vydaly kategorie U10 a U11 na zimní soustředění do krásného areálu v Kácově. Tento areál bychom chtěli využít i v příštím roce. Máme zde veškerý servis, který k trénování a regeneraci potřebujeme.

Soustředění začalo ranním srazem na hřišti FK Čáslav, kde hráči absolvovali dopolední a odpolední trénink a poté jsme se hromadně přesunuli do Sporthotelu Kácov, kde nás čekal další trénink v tělocvičně, který byl zaměřen na sílu a koordinaci.

Program soustředění byl opravdu nabitý. Každý den čekalo hráče 6 tréninkových jednotek, včetně ranního protažení a rozhýbání až po večerní silově-koordinační trénink v tělocvičně, který byl vždy zakončen protažením. Během soustředění bylo také více času zaměřit se na taktiku a vysvětlování souvislostí, tak aby si děti dokázaly propojit některé souvislosti, proč dělají některá cvičení. Soustředění se celkem zúčastnilo 24 dětí, které vyšlapovaly velice dobře a soustředění se obešlo bez problémů.

Na konec soustředění nás čekal závěrečný turnaj čtyř týmů, který i přes velkou únavu nikdo nevypustil a všechna utkání byla velice kvalitní.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci během soustředění.

Odkaz na galerii ze soustředění: https://www.rajce.idnes.cz/jir...