9_1630478642.jpg
860_20230828_133234.jpg

Starší přípravka sehrála turnaj v Trhovém Štěpánově

Za účasti týmů Z Benešova, Kutné Hory a dvou týmů z Vlašimi jsme v neděli jsme odehráli první „přípravný“ turnaj v kategorii starších přípravek.

Hodnocení trenéra Lukáše Jirků:

"Díky dobrému obsazení měl turnaj solidní úroveň, a především pak utkání proti Benešovu mělo velice vysoké tempo, které nám opět ukázalo, že je stále na čem pracovat. Vzhledem k tomu, že hráči měli teprve dva tréninky, a toto byl jejich první turnaj po pauze, tak jsem byl s výkony spokojený.
Vzhledem k tomu, že nás čeká náročná sezóna, kdy hráči budou hrát celkem 3-4 různé soutěže, takže utkání i tréninků bude více než dost, tak jsme kluky jsme nechali „užít“ si prázdniny a nyní už jedeme na 100 %.
Je vidět, že většina z nich měla během prázdnin míč stále na noze, protože většina výkonů byla dobrá. Přestože jsme nebyli kompletní, tak ze čtyř utkání jsme prohráli pouze jedno. Nerad hodnotím utkání podle výsledků, ale všechny tři utkání jsme vyhráli zaslouženě. V utkání s Benešovem kluci makali a utkání mělo dobré tempo, ale Benešov zaslouženě vyhrál. Bylo vidět, že mužstvo má fotbalovější jedince a v kombinaci s důsledným bráněním nám dělala problémy i rozehrávka od brankáře, ze které jsme dostali tři branky. Hráči byli zaskočeni vysokým presinkem při rozehrávce a nebyli jsme schopni na to reagovat. Budeme si muset zopakovat a vyzkoušet nějaké principy."

Čáslav: Bureš, Becévu, Černý, Čertek, Feri, Lízálek, Pulkert, Roubíček, Spěvák, Vacek, Veselý, Žemba.