ČÁSLAVTJ Sokol Paběnice
st 18. 10. 2023 16:15 @ Čáslav, "KOLI" OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 9. kolo
986_20231019_084557.jpg

Těsná výhra nad Sokolem Paběnice

V dohrávaném mistrovském utkání mladších žáků OP jsme na domácí půdě hostili celek z Paběnic. V utkání jsme dali příležitost všem hráčům starší přípravky, kteří mohli do utkání nastoupit.

FK Čáslav – TJ Sokol Paběnice 2:1 (0:0)

Hodnocení trenéra:

„Úkol hostujícího celku byl od úvodního hvizdu zřejmý. Poctivé bránění všech hráčů před bránou a pomocí nákopů se dostat před naši branku. To se jim v jednom případě podařilo a po naší individuální chybě jsme inkasovali branku. My jsme byli po většinu utkání na míči, nicméně vzhledem k poctivému bránění soupeřova týmu jsme měli problém dostat se do finální fáze před branku a zakončit. Nebo když už jsme zakončili, tak nás vychytal brankář hostí nebo nás zradil náš terén.

Přesto se nám podařilo dvakrát vsítit dvě branky, ale šancí na skórování jsme měli daleko více."

Sestava: Vacek, Lízálek, Černý, Becévu, Čertek, Dudych, Feri, Novák, Spěvák, Veselý, Vondráček, Hortenský, Pulkert, Rejthárek, Roubíček.