ČÁSLAVFootball Talent Academy
4:2
ne 6. 11. 2022 12:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 14 C, 1. kolo

Tonda Flieger rozhodl zápas s Football Talent Academy

K našemu poslednímu mistrovskému zápasu v podzimní části sezóny na domácí půdě dorazil do Čáslavi ambiciózní tým Football Talent Academy. V krásném slunečném poledni, na těžkém terénu, byl k vidění kvalitní výkon obou týmů a 4 branky Antonína Fliegera.

FK Čáslav - Football Talent Academy 4:2 (1:1)

Výškově nevelcí, ale technicky a herně výborně připravení hráči nám dlouho dělali problémy svou rozehrávkou a skvělým držením míče. My jsme si velmi špatně předávali hráče, přistupovali jsme k nim pozdě a nedokázali jsme se dostat do souboje. Díky tomu jsme obdrželi i první branku zápasu. Teprve potom začala naše obranná činnost pracovat na vyšší úrovni. V záloze jsme také potřebovali nějaký čas, než jsme navnímali hru soupeře. Postupem doby jsme začali být aktivnější a začali jsme zásobovat našeho hrotového útočníka Tondu Fliegera rychlými kolmými přihrávkami mezi obránce do běhu. Bohužel první tři útoky se proměnit nepodařilo, díky dobrým zákrokům gólmana. Při čtvrtém pokusu už skončil míč v bráně a do poločasové přestávky jsme šli s nerozhodným výsledkem 1:1.

Ve druhé polovině zápasu si Tonda srovnal svá střelecká mířidla a konto hostů zatížil dalšími třemi brankami. Celý tým mohl radostně poděkovat rodičům a současně si užít příjemný pocit z vyhraného zápasu.

Hodnocení zápasu - Josef Peška:

„Dlouho jsme hledali recept na sympatické a skutečně fotbalové pojetí hry Football Talent Academy. Jsme rádi, že se naši borci prosadili týmovou hrou. Tonda Flieger přetavil na góly "jen" čtyři brankové příležitosti. Dalších pět jeho šancí zůstalo nevyužito. Po dnešním zápase se Toník nachází s 9 brankami na 13. místě tabulky střelců naší skupiny. Na 24. místě za 894 odehraných minut. Aby jeho výčet byl úplný, tak nejlepší umístění má v tabulce trestů, kde se dělí o 1-2 místo s hráčem z Trutnova za 5 obdržených žlutých karet.“

Branky Čáslavi: 24., 56., 70., 76. Flieger Antonín

Čáslav: Bednář - Machotka (77. Miřácký), Vavřina, Klinkáček, Houdek, Kosolapchenkov (51. Ozank), Vedral, Rajchman (74. Suchomel), Chloupý (77. Zavadil), Kříž, Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.