134_20240402_113116.jpg
140_20240403_122320.jpg
152_20211201_125629.jpg

Trenéři FK Čáslav pokračují ve vzdělávání se

Trenérský štáb čáslavského fotbalového klubu čítá třicítku jmen. V poslední době došlo k jeho částečné personální obměně a omlazení. Mladým trenérům nechybí elán a chuť na sobě pracovat a vzdělávat se. V červnu letošního roku tak hned devět koučů získalo nebo si obnovilo FAČR C licenci.

UEFA B licence

Trenéři Václav Vondra mladší a Adam Ronovský poté úspěšně absolvovali i navazující studium UEFA C licence. To se podařilo i trojici Lukáš Jirků, Marek Lebduška a Vojtěch Pavlík, kteří v listopadu navíc nastoupili na studium UEFA B licence v Poděbradech a v Pardubicích.

UEFA A licence

Trenér gólmanů a mladší přípravky Jan Kubát spolu s hlavním trenérem A-týmu Jakubem Svobodou absolvovali v polovině listopadu v Praze na Strahově přijímací zkoušky na UEFA A licenci. Oba dva přijímací zkoušky zvládli na výbornou a zařadili se tak mezi čtyřiadvacet přijatých studentů UEFA A licence, která odstartuje prvním blokem v květnu 2022.

Kurz se uskuteční i v Čáslavi

FK Čáslav navíc v únoru příštího roku pořádá kurz FAČR C licence. Tento kurz se uskuteční v prostorách čáslavského fotbalového klubu. Přihlásit se na něj můžete zde.