125_20240312_115337.jpg
556_20221017_130441.jpg

Třetí krajský turnaj

V dalším krajském turnaji se čáslavští vydali opět do Benešova, kde se snažili napravit své selhání z minulého turnaje.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Oproti minulému turnaji přišlo značené zlepšení. Bohužel to není vidět na výsledcích. Na začátku turnaje jsme se báli osobních soubojů. S Benešovem to bylo těžké utkání, ale branky padali na obou stranách. Druhý zápas s Kolínem jsme ještě sedm minut před koncem vedli, ale utkání se hraje až do konce. Zápas s Nymburkem byl naprosto katastrofální. Když Nymburk přijel s ročníkem 2013. Toto utkání nechci hodnotit…jediné co stojí za zmínku je sólový průnik Aličky, když obehrála tři hráče a následně vstřelila branku. To bylo opravdu pěkné.“

„Poslední utkání s Pátkem jsme si nechali dát asi tři branky, protože nedržíme posty. Někteří hráči si běhají, kde chtějí i přesto, že jim vysvětlím, kde a jak mají hrát…zeptám se, jestli mě chápou, jestli vědí, pak vběhnou na hřiště a je to jako když jsem si mluvil sám pro sebe. Pozitivní na tom bylo, že i přes nepřiznivým výsledek jsme nedali hlavu dolů a zápas chtěli otočit.“

Sestava: Horáček – Váňa, Šafařík, Vančura – Vilímek, Zápařka, Baranov, Šimek, Mikanová.

FK Čáslav – Benešov 3:7

FK Čáslav – Kolín 1:4