TJ AFK BratčiceČÁSLAV
ne 24. 9. 2023 14:00 @ Bratčice, "KOLI" OP MLADŠÍCH ŽÁKŮ, 8. kolo
935_20230925_112313.jpg

Třetí zápas = třetí vítězství!

V dalším kole okresního přeboru mladších přípravek jsme zavítali na půdu do Bratčic a ani ve třetím zápase okresní soutěže mladších žáků jsme neokusili prohru.

TJ Bratčice – FK Čáslav 2:5 (1:2)

Hodnocení trenéra:

„Bohužel herní projev nebyl takový jako bychom si představovali. Špatně jsme pracovali s prostorem a na hráčích se začíná projevovat „zmatek“ ve hře, kdy v nějakých soutěžích hrajeme 5+1 na menší hřiště a někdy již na polovinu hřiště s rozestavením 7+1. Ale to k celému procesu přechodu na větší hřiště patří a věřím, že hráči ten přechod budou zvládat stále lépe.
Na většině hráčů byla také znát únava z náročného víkendu, kdy všichni v sobotu hráli turnaj starších přípravek a v neděli pak utkání v soutěži OP mladších žáků.“

Branky: 4x Feri, Lízálek.

Sestava: Žemba, Becévu, Čertek, Dudych, Feri, Lízálek, Pulkert, Roubíček, Spěvák, Veselý.