FK Bohemia PoděbradyČÁSLAV
pá 18. 8. 2023 18:00 @ Poděbrady - UMT, 1.A třída sk. B muži, 3. kolo
147_20240430_091055.jpg
850_20230821_094742.jpg

Tři góly během šesti minut rozhodly, čáslavské béčko je opět bez bodu

Zajímavý zápas nabídl osm gólů, diváci si přišli na své. Zápas dvou poražených týmů z prvního kola krajské I.A třídy nakonec vyhrála přesvědčivým výsledkem Bohemia Poděbrady, která zdolala na svém trávníku čáslavskou rezervu. Hosté dvakrát vedli, ale po jejich druhém gólu Bohemia hned vyrovnala a vzápětí přidala dva zásahy. To hosty zlomilo a ke konci ještě dvakrát inkasovali.

Bohemia Poděbrady - Čáslav B 6:2 (1:1)

„Co na to říct. Jedna nula vedeme, dva jedna vedeme a nakonec prohrajeme takhle vysoko. Stačilo ale v podstatě za stavu dva jedna těch třicet minut zavřít, hru rozkouskovat a odvézt třeba bod,“ zamyslel se trenér čáslavské rezervy Vratislav Junek. „Jenže hrubá chyba na dva dva, potom vyrobíme zbytečnou penaltu na dva tři a ještě dostaneme laciný gól z přímáku, který byl upřímně zahraný tak, že to snad ani hůř kopnout nešlo, ale i to stačilo. Za stavu čtyři dva už to bylo jedno. Od začátku se to komplikovalo, musel jsem po dvaceti minutách vystřídat stopera a vzadu nemám adekvátní náhradu, takže se nám to trochu rozpadlo. Musel jsem si vypomoci zase třemi dorostenci a dvěma kluky z áčka, lavička zatím nulová. Uvidíme dál,“ konstatoval Junek.

Branky: 33. a 70. Kalina, 64. Vokatý, 66. a 85. Martínek (1. z PK), 90. Křivský – 24. Marek, 63. vlastní Kubánek.

Bohemia Poděbrady: Tůma – Uher (65. Zumas), Svoboda, Vokatý, Schulz (81. Voříšek), Kubánek, Martínek, Králík (72. Křivský), Novák (81. Suchánek), Kalina, Havránek.

Čáslav B: Beran – Marek, Špičák (25. Spáčil), Resl, Lebduška, Gonda (75. Para), Fišr, Čuchal, Havelka, Tůma, Hybler (65. Klepal).

Zdroj: Kutnohorský deník, Vladimír Malinovský.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!