687_20230403_132036.jpg

Tucet branek od Chrudimi

V sobotu 1. 4. se konalo přátelské utkání mezi U11 a Chrudimí. Opět se hrál systém 7+1 a odehrálo se 3x30 minut. Hosté přijeli s chutí a s touhou zvítězit, a to se jim také povedlo.

Čáslav – Chrudim 4:12

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Chrudim nás přehrála díky třem věcem. První z nich bylo obsazovaní. Chrudim nám nedala ani kousek prostoru a hned nás dostupovala. Oproti tomu, my jsme nechávali soupeři tolik prostoru, kolik potřeboval. V tomto jsme byli líní. Druhou věcí bylo to, že si zpracovávali všechny míče do pohybu, a ne do stoje jako my. Poslední, co měl soupeř a my ne, byla chuť vyhrát. Přišlo mi, že jsou tam někteří kluci z donucení, a ne z vlastní vůle. Zatím co si Chrudim před třetí třetinou kopala na branku, já jsem sotva našel sedm kluků, kteří chtějí jít hrát.“

Abych jen nekritizoval, tak se mi líbilo, že se kluci nezbavovali míče. Občas možná ano, trochu ukvapeně, ale většinu zápasu se snažili míč rozehrát nebo vyvést do volného prostoru. Za to mají pochvalu. Nejlepší část zápasu byl začátek druhé třetiny, kdy jsme si obsadili soupeře a nepustili za půlku. Přesně takhle by to mělo vypadat. Bohužel jsme pak prostřídali a už to nebylo takové. Po druhé třetině došly síly a třetí třetina se spíše dohrávala z naší strany.“

Branky: 2x vlastní, Vilímek, Šimek.

Sestava: Mikanová – Smutný, Šafařík, Dalešický, Váňa, Pavelka – Feierfeil, Vilímek – Junek, Babák, Šimek, Vobořil, Zápařka, Vančura.