911_20230919_084532.jpg

Turnaj OFS KH jsme tentokrát odehráli na domácím hřišti

V dalším OFS KH turnaji jsme sehrál celkem tři utkání na domácím hřišti, kdy jsme přivítali týmy: Kutné Hory, Tupadel a sloučeného týmu Malešova s Křeseticemi.

Hodnocení trenéra Lukáše Jirků:

„V prvním utkání jsme vyhráli 6:0, ale paradoxně se mi toto utkání líbilo herně nejméně. Trvalo nám, než jsme se naladili na to, co bychom chtěli hrát. Ve druhém utkání to bylo o poznání lepší, ale výsledkově nám utkání tolik nevyšlo. Utkání jsme prohráli o jeden gól, ale to samozřejmě není podstatné. Důležité je, že jsou na hráčích vidět pokroky, které dělají.
V posledním utkání jsme se střetli s týmem z Kutné Hory. Tento zápas měl nejlepší úroveň z celého dne. Zápas byl vyrovnaný jak herně, tak výsledkově a už to vypadalo, že se nám podaří zvítězit i výsledkově, nicméně hráči jakoby pod dojmem, že mají utkání v kapse, vypustili závěr utkání a soupeři se podařilo vstřelit branky, takže jsme prohráli toto utkání o jedinou branku."

Sestava: Jirkovský, Klička, Pros, Spáčil, Suchánek, Vinduška, Vondráček, Zemánek, Chmelař, Viták.