125_20240312_115337.jpg
76_20210929_113633.jpg

U10 o víkendu sehrála turnaj OFS Kutná Hora

Kategorie U10 absolvovala v sobotu 25. září domácí turnaj OFS Kutná Hora. V rámci turnaje odehráli Čáslavští dva zápasy.

Čáslav – Vrdy 9:0

„Opět se nám podařilo porazit tým Vrdů. Díky dobře fungující obraně jsme dnes neinkasovali jediný gól. I přes vysoké vítězství 9:0 jsem nebyl spokojen s přechodovou fází a s řešením situací před soupeřovou brankou. Gólů mohlo padnout mnohem více,“ uvedl k zápasu trenér U10 David Čermák.

Čáslav - Sparta Kutná Hora A 3:13

„Prvních deset minut jsme vydrželi se soupeřem držet krok a góly padaly na obou stranách. Poté se již projevilo prostřídání hráčů a začali jsme v obraně propadat. Na našich hráčích bylo vidět, že za sebou mají již jeden zápas s krátkou pětiminutovou přestávkou. Bohužel se nám díky kvalitnímu pressingu soupeře nedařilo držet balón a při rozehře jsme ztratili mnoho míčů. Tým Kutné Hory byl pro nás dnes těžkým soupeřem a odpovídá tomu i jeho vysoké vítězství 13:3,“ řekl David Čermák.