BratčiceČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
735_20230502_111816.jpg

U11 na vítězné vlně

V neděli 30.4. se čáslavští vydali na další mistrovské utkání mladších žáků do Bratčic. Po sobotních vydatných deštích se zápas odehrál na tréninkovém hřišti, které bylo v lepším stavu než hlavní, ale i přesto se hrálo na těžkém terénu.

Bratčice – Čáslav 2:8 (1:5)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Dnes se hrálo na těžkém terénu, ale i přesto se nám kupodivu dařilo kombinovat. Jsem rád, že jsme opět nevykopávali míče od branky, ale snažili se je rozehrát. Občas jsme se trochu ukvapeně zbavili míče a poté nás stálo hodně sil míč opět vybojovat. Domácí nás přehrávali hlavně svým důrazem a agresivitou, které nám stále schází. Soupeř měl téměř stejně mladý tým jako my a mají velký potenciál do budoucna.“

Ke konci zápasu jsme měli hodně šancí, kdy jsme chodili v přečíslení tři na dva, ale brankou to neskončilo. Tyto situace budeme muset řešit lépe a vyzkoušet si je na tréninku. Dále se mi dnes líbila práce středního útočníka, který byl aktivní. Pokud jsme vystřelili na branku, tak byl hned u brankáře a vyražené střely dorážel.“

Kluky jinak chválím a doufám, že prodloužíme vítěznou šňůru i zítra proti Sázavě.“

Branky: 4x Hortenský, Vančura, Junek, Váňa.

Sestava: Mikanová – Šafařík, Horáček, Babák, Smutný – Feierfeil, Hortenský – Junek, Váňa, Pavelka, Šimek, Vančura.