134_20240402_113116.jpg
140_20240403_122320.jpg
630_20230130_101353.jpg

U11 přivezla z Chvaletic druhé místo!

Čáslavská U11 se v sobotu 21.1 zúčastnila halového turnaje ve Chvaleticích, kde se hrálo 1x15 minut a systém 4+1. Po nevydařených prvních dvou zápasech se čáslavští oklepali a nakonec se dostali až do finále. Úvodní minuty finále čáslavským utekly, a tak museli dohánět dvou gólové manko. V posledních dvou minutách srovnali na 2:2 a šlo se do penalt, kde byl šťastnější soupeř a čáslavská U11 se umístila na krásném druhém místě.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Musím říct, že po prvních dvou zápasech jsem již ve finále nedoufal. Na tato dvě utkání se nedalo koukat. Nejdříve jsme remizovali s Velkým Osekem 1:1 a druhé utkání prohráli s Přeloučí 1:2.“

„Naštěstí kluci nehodili ručník do ringu a v posledním zápase ukázali, jak se má hrát a přejeli Přelovice 7:0. Po skupinové fázi jsme se umístili na druhém místě díky skóre. V semifinále jsme narazili na dobře hrající Chotěboř. Zde to byl vyrovnaný zápas, který jsme ovšem zvládli a vyhráli 2:0. Ve finálovém zápase jsme se utkali s Třemošnicí. Hned v úvodu utkání jsme si nechali dát dvě laciné branky. Zde jsem měl strach, jak kluci budou reagovat, protože někteří z nich byli již na kolenou. Ovšem nevzdali to a zabrali, nakonec byli odměněni a finále dovedli do penalt. Bohužel soupeř byl v penaltách šťastnější a slavil první místo. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen náš hráč Adam Váňa.“

„Turnaj nebyl vůbec špatný, jsem rád, že jsme se zúčastnili a přivezli hezké druhé místo. Škoda, že jsme zaspali začátek turnaje a následně ještě začátek finálového zápasu, ale určitě to bylo nervozitou některých hráčů, kteří mi i říkali, že z tohoto důvodu nechtějí do hry od začátku utkání. Kluky chválím a teď nás čeká další halový turnaj, na který se vydáme do Heřmanova Městce.“

Sestava: Horáček – Dalešický, Šafařík, Vančura, Pavelka – Babák, Vobořil, Váňa, Zápařka.

Výsledky:

Skupina: