918_20230920_091751.jpg

U11 se do dalšího kola Planeo cupu neprobila

V Planeo cupu jsme se chtěli porvat o postup a navázat na úspěch kategorií U9 a U10, kterým se podařilo postoupit. Hrálo se o dvě postupová místa, o která jsme se museli porvat s kvalitními soupeři: Sparta Kutná Hora, z.s., SK Sparta Kolín, z.s., SK Benešov z.s., FK Uhlířské Janovice a FC Svratka Brno, z.s.

Hodnocení turnaje trenéra Lukáše Jirků:

„V prvním utkání jsme narazili na pozdějšího vítěze turnaje – Benešov. Věděli jsme, že Benešov má svou kvalitu, kterou opět předvedl, ale i přes to kluci nepodali špatný výkon.
V dalších dvou utkání jsme jasně porazili domácí Kutnou Horu a Uhlířské Janovice a možná nám to i paradoxně uškodilo. V další utkání proti Kolínu jsme mysleli, že vyhrajeme a vstup do utkání tomu odpovídal, měli jsme několik šancí, které jsme neproměnili, a tak jak to bývá, přišel trest v podobě gólu. Kluci jako by najednou složili zbraně a přestali úplně hrát. V důsledku toho jsme si nechali vstřelit další 3 branky a zdálo se, že je po zápase, ale hráči se na konci utkání ještě vyhecovali a podařilo se nám vstřelit 3 branky a rázem jsme přebrali otěže utkání my. Škoda jen, že se nehrálo o 5 minut déle. Věřil jsem, že bychom utkání dovedli do vítězného konce.
Poslední utkání proti týmu z Brna mělo velice podobný průběh jako utkání s Kolínem, nicméně jsme se nezmohli na odpor a soupeř nás přejel. Musím uznat, že soupeř měl obrovskou kvalitu všech hráčů.
Mrzí mě, že ve dvou utkání jsme měli tři vyložené šance, které jsme neproměnili a v zápětí jsme inkasovali a bylo pro nás po zápase.“

Čáslav: Vacek, Becévu, Bureš, Čertek, Dudych, Feri, Roubíček, Spěvák, Vacek, Vilímek, Žemba, Hortenský.