ČÁSLAVCírkvice/N. Dvory
7:1
ne 6. 11. 2022 10:30 @ Čáslav, MLADŠÍ ŽÁCI, 1. kolo

U11 vstřelila sedm branek

V dalším kole čáslavští doma přivítali Církvici, která je na devátém místě se sedmi body. Čáslav je na sedmém místě se čtrnácti body. Čáslavští věděli, že musí zabodovat, aby se na ně Církvice nedotáhla. Začátek zápasu ukázal, že větší chuť mají domácí, když po poločase vedli 4:1. Ovšem začátek druhého poločasu vypadal opačně. Naštěstí první, kdo v druhém poločase vstřelil branku, byla Čáslav, a ta už si zbytek zápasu pohlídala.

Čáslav – Církvice / Nové Dvory (4:1) 7:1

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Dnešní utkání se mi líbilo i když to mělo své mouchy. Když si vzpomenu na náš první zápas a porovnám ho s dnešním výkonem, myslím si, že je vidět velké zlepšení. Pohyb na hřišti už se lepší a začínáme chápat jaká pozice kde hraje a pohybuje se.“

„Poslední zápasy se zlepšila hra v obraně, kde jsme začali být důrazní, a hlavně jsme začali dostupovat soupeře a tím jim znepříjemňovat zpracovaní míče. Ještě tam chybí komunikace mezi brankářem a obránci, ale to doladíme. U záložní řady se mi dnes líbilo, jak roztahovali hřiště a díky tomu bylo více místa uprostřed hřiště. Zde zase důraz chyběl. Nechávali jsme se obehrát soupeřem a nepodstoupili jsme souboj nebo alespoň nějaký kontakt. V útoku se dnes prostřídalo více kluků a jsem rád, že se střelecky prosadili. Klidně by mi nevadilo více střelby z větší vzdálenosti, kdy se spíše snažíme prokombinovat až na brankovou čáru.“

„Na klucích dnes byla vidět chuť vyhrát a za tím si šli od první minuty. Jsem rád, že spolupracuji s takovými super dětmi, které se těší na každý zápas i trénink. Děkuji!“

Branky: 3x Feierfeil, Váňa, Zápařka, Vobořil, Penc.

Sestava: Horáček – Šafařík, Smutný, Dalešický – Vobořil, Šimek, Zápařka, Váňa, Baranov, Feierfeil – Penc, Babák.