509_20220922_122728.jpg

U11 vybojovala 2. místo a postupuje!

V úterý 13. září se v Kutné Hoře uskutečnilo první předkolo Planeo Cupu. Každý tým odehrál čtyři zápasy po 20 minutách ve složení 5+1. Čáslavští se po jedné prohře, jedné remíze a dvou výhrách umístili na krásném druhém místě a postoupili do dalšího předkola Planeo Cupu. V turnaji se čáslavští utkali s Chlumcem nad Cidlinou, Kutnou Horou, Nymburkem a AFK Pečky. Hráči z Uhlířských Janovic na turnaj nedorazili, a tak jejich zápasy byly kontumovány.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Tak jako tradičně, jsme se první zápas spíše rozehrávali, ale i tak to stačilo na vítězství nad AFK Pečky. Druhý zápas proti Nymburku byl vyrovnaný, ale pokaždé jsme soupeře museli dotahovat. Měli jsme velké množství šancí, které jsme neproměnili, a tak jsme byli rádi za dělbu bodů. Další zápas proti Kutné Hoře, jsme museli vyhrát, a tak se také stalo s velkým rozdílem. Poslední zápas nás čekal nejtěžší soupeř, a to Chlumec nad Cidlinou. V zápase byly šance na obou stranách, ale my jsme branku nevstřelili a prohráli.“

„Kluci byli po poslední porážce naštvaní, ale ode mě mají pochvalu za to, jak se snažili a dali do každého zápasu všechno. Bylo vidět, že chtějí hrát, dávat góly a vyhrávat. Tak by to mělo vypadat každý zápas.“

Sestava: Horáček – Feierfeil, Jelínek, Váňa – Patejdl, Klapal – Mikanová, Pekhart, Kočí, Zápařka.

Výsledky:

Čáslav – Uhlířské Janovice 3:0 (kontumace)

Čáslav – AFK Pečky 4:2

Čáslav – Nymburk 2:2