125_20240312_115337.jpg
216_20220228_100058.jpg

U13 otočila zápas v Havlíčkově Brodě

Čáslavští fotbalisté dokázali v Havlíčkově Brodě otočit nepříznivý vývoj skóre.

Havlíčkův Brod – Čáslav 4:6 (3:1)

Hodnocení trenéra: „Dnes se mi líbilo nasazení kluků, se kterým šli do zápasu. Ovšem toto nasazení začalo až v polovině první třetiny. Na začátku zápasu jsme se opět rozkoukávali. Opět nám dělala problém obrana, kdy jsme se dostávali do podčíslení“.

„I za nepříznivého stavu (1:3) kluci mákli a zápas otočili, a to se cení. Makali jeden za druhého, a to je přesně to, co chceme. Na zápase se pěti góly podílel Lhoták, ale na výsledku má podíl celý tým. Brankář Bednář nás opět podržel několika dobrými zákroky. Nejvíce se mi líbilo nasazení Kosolapchenkova, který se pral o každý balón. Takto bych mohl vyjmenovat celý tým, protože všichni předvedli dobrý výkon. Doufám, že tyto výkony budou i nadále pokračovat.“

„Kluky bych chtěl pochválit za předvedený výkon. Samozřejmě jsem na zápase viděl nějaké chyby, na kterých na trénincích zapracujeme“.

Branky: 5 Lhoták, Černý.

Čáslav: Bednář – Vavřina, Zavadil – Vedral, Miřácký, Krejčí, Kosolapchenkov, Černý – Lhoták, Ozank.