FC Slavia Hradec KrálovéČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
875_20230906_091821.jpg

U13 zvítězila nad Slavií Hradec Králové

Bezprostředně po náročném soustředění v Teplicích nad Metují jsme nastoupili proti silnému protivníkovi. Zajížděli jsme do Hradce Králové, kde jsme se postavili místní Slavii. V utkání nám vyšlo takřka vše, na co jsme sáhli, a tak jsme odsud přivezli cenné 3 body za výhru 7:6!

Slavie Hradec Králové – FK Čáslav 6:7 (1:3)

Hodnocení trenéra Matyáše Kotrby: „Vstup do utkání nám vyšel, i přes velikou únavu se nám dařilo soupeře vysoko napadat a náš nebojácný styl domácím od prvních minut očividně nechutnal. Domácí byli sice, dle očekávání, více na míči, naši chlapci ale poctivě bránili a naopak využívali rychlých brejkových situací. Několikrát jsme vedli, soupeř musel často dotahovat, v posledních minutách se dostal na rozdíl jediné branky. Čáslavští ale neztratili koncentraci a nervózní závěr zvládli skvěle dobránit.“

Utkání tedy skončilo nejtěsnějším rozdílem, 7:6, a hráči v modrobílém po zápase obdrželi zasloužený aplaus hostujících fanoušků!

Branky Čáslavi: 4x Semínko, 2x Šmíd, Paula.

Sestava Čáslavi: Klapal - Mariani, Semínko, Černý - Paula, John (C), Patejdl - Šmíd. Střídali: Lebeda, Šouba Trenér: M. Kotrba.