ČÁSLAVFC Háje JM
1:4
ne 28. 8. 2022 12:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 14 C, 12. kolo

U14 na úvod sezóna prohrála s FC Háje JM

První mistrovský zápas v nové sezóně přinesl dvě zajímavosti. Soupeře, se kterým jsme se nikdy neutkali - FC Háje JIŽNÍ MĚSTO. Pro většinu hráčů to byl navíc první souboj o body na velkém hřišti.

FK Čáslav - FC Háje JM 1:4 (0:2)

Do zápasu vstoupili aktivněji hosté z Prahy, ale obě brankové příležitosti zastavila ofsajdová situace před naší bránou. Poté ukázal svou rychlost Flieger. Obráncům nedal šanci, brankáři udělal kličku, ale míč po jeho střele těsně minul prázdnou bránu. V rozmezí čtyř minut využil náš soupeř nejprve zaváhání při rozehrávce 0:1 a pak předvedl rychlou akci z vlastní poloviny až do naší brány 0:2. Na konci prvního poločasu jsme měli další velkou šanci, ale samostatný únik na gólmana neměl kvalitní zakončení.

Do druhého poločasu nastoupil Zavadil a ten všem ukázal, jak je důležité být ve správnou chvíli na správném místě. Po jeho dorážce skončil míč v horním rohu brány a bylo tu snížení 1:2. Naše útočná snaha o vyrovnání se okamžitě zvýšila. Bohužel přinesla efekt pouze v podobě nastřeleného břevna. Naopak hosté nám v závěrečných minutách zápasu dvakrát rozvlnili síť v naší bráně.

Hodnocení trenérů: „Výsledkově se to dnes nepovedlo, ale hra měla tempo a dobré nasazení, herní výkon nebyl nijak tragický. Sehranost a sbírání zkušeností se časem projeví. Dík patří klukům z U13, kteří nám pomohli a v zápase se vůbec neztratili.“

Branka Čáslavi: 54. Zavadil.

Čáslav: Bleha - Houdek (41. Zavadil), Vavřina, Klinkáček (63. Krejčí), Suchomel (63. Honzíček), Chloupý, Rajchman (14. Mráz), Vedral, Kříž, Ozank (57. Rališ), Flieger. Trenéři Paták, Peška.