MFK TrutnovČÁSLAV
st 28. 9. 2022 16:30 @ Trutnov / UMT, ČDŽ U 14 C, 13. kolo
537_20221006_143843.jpg

U14 zvítězila na hřišti MFK Trutnov

Některé změny tým rozladí a některé zase povzbudí. Dopoledne před zápasem nám pořadatel změnil místo i povrch, kde se mělo hrát. Nově pro nás přijel pěkný autobus SETRA. Všichni nemocní v našem kádru se uzdravili. Předzápas nám hráli týmy U15 a většinou pršelo, na náš zápas přestalo pršet a ukázalo se sluníčko. Pozdní návrat z Trutnova (21.30) nepotěšil rodiče, ale radost z výkonu a vítězství vše nahradilo.

Do zápasu jsme vstoupili bez jakéhokoliv respektu k tabulce lépe postavenému soupeři.

Jak šly branky:

6. Kosolapchenkov rozběhl akci, Fliegerova střela neměla parametry, aby byla gólová, ale na odražený míč nejrychleji reagoval Vedral, který "propálil" domácího gólmana 0:1

22. Flieger sám postupova na brankáře, ale ten jeho střelu vyrazil, následnou bombu Vedrala vychytal taky, ale na dorážku Ozanka už byl krátký 0:2

33. Ozank si prvním dotykem skvěle připravil míč a druhým uvolnil Chloupého na pravém křídle a ten překrásně přehodil brankáře 0:3

41. Kosolapchenkov připravil situaci pro Fliegera, který z velké dálky překvapil brankáře Trutnova 0:4

Od první minuty 2. poločasu hráči Trutnova zvýšili tlak na naši bránu, na základě střídání hráčů Trutnova, kteří pomáhali v první zápase týmu U15 a hned to bylo znát.

Bohužel když už se jim podařilo překonat naši obranu i brankáře, tak v cestě stála tyč naší brany.

Hodnocení trenéra - Miroslav Paták

"Určitě náš nejlepší zápas na podzim. Kluci v každém zápase bojovali na doraz, ale teď jsme navíc přidali kvalitu a byli efektivní. Pomohl nám k tomu i terén, hrálo se po dešti na mokré UMT, což pro naše technické hráče bylo výhodou.Dalším faktorem byl Bóža Bednář v brance, který se vrátil po zranění a dal mužstvu potřebný klid a jistotu. Jsem moc rád, že se nám utkání takto vydařilo, je to pro kluky důkaz, že jdeme správnou cestou a impuls do další práce, která nás čeká."

Branky FK Čáslav: 6. Vedral (Flieger, Kosolapchenkov), 22. Ozank (Vedral, Flieger), 33. Chloupý (Ozank), 41. Flieger (Kosolapchenkov)

FK Čáslav: Bednář - Machotka (59. Houdek), Vavřina, Suchomel, Rališ, Kosolapchenkov (69. Miřácký), Vedral, Ozank (67. Zavadil), Rajchman (59. Mráz), Chloupý (67. Jeřábek), Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!