154_20240611_111544.jpg
327_20220510_104851.jpg

U14 zvítězila v Benešově

Fotbalisté Čáslavi o svém vítězství rozhodli dvěma slepenými brankami ve druhém poločase.

SK Benešov - FK Čáslav 0:2 (0:0)

Hodnocení trenérů:

Narazila na sebe dvě mužstva s obdobnou výkonností a herním pojetím. Ve hře byla z obou stran patrná snaha o konstruktivní rozehrávku, přičemž hráči Benešova byli aktivnější a organizovanější ve snaze nám ji znemožnit, a tak si to kluci zezadu občas ulehčili dlouhým balónem. V prvním poločase bylo v naší hře dost nepřesností a ztrát, hra se tedy většinou odehrávala mezi šestnáctkami. Měli jsme jenom dvě nadějné šance ke skórování, soupeř jednu.

Druhý poločas se nám povedl mnohem víc. Základem byl zlepšený týmový výkon, který bodově vyšperkovaly dva góly středních záložníků během tří minut na sklonku hodiny hry.

První: zisk míče na útočící polovině, rozehrávka do strany, udržení míče, individuální průnik, centr, důrazné zakončení v malém vápně. Druhý: ubráněný útok soupeře, rychlý protiútok, přejití přes protihráče, přihrávka, přesná střela za vápnem. Defenziva dál fungovala spolehlivě, a tak náš brankář řešil pouze ojedinělé střely z větší vzdálenosti. Zasloužené vítězství, výkon mohl být lepší.

Branky: 55. Ondřej Petr, 58. Jan Procházka.

Čáslav: Jeřicha – Houdek, Procházka, Petr, Šveřepa – Šanc Ma. (50. Dražinovský), Rajchman (45. Miláček), Medlen (65. Novotný), Klinkáček (65. Skokan) – Šic (50. Kovář), Vrdský.

Záznam utkání: