U17: Nejprve vysoká prohra v Náchodě, poté vítězství nad rezervou Admiry!

Fotbalisté kategorie U17 mají za sebou v posledních dvou víkendech diametrálně rozdílná utkání. Nejprve prohráli v Náchodě vysoko 1:8, o tomto víkendu pak porazili na domácí půdě rezervu Admiry Praha 3:0!

Náchod - Čáslav U17 8:1 (3:1)

Komentář trenérů k utkání:

Povedl se nám vstup do utkání, který jsme využili a brankou vstřelenou Vargou jsme se dostali do vedení 1:0. To bylo od nás z prvního poločasu vše, naopak soupeř našel půdu pod nohama a začal mít územní převahu, kterou ukončila poslední desetiminutovka a tři góly soupeře.

Ve druhém poločase soupeř výhru kontroloval a naše útočné akce končily na urostlém stoperovi. Nakonec jsme si bohužel z utkání odvezli vysokou porážku 8:1.

Branka: 18. Varga

Žlutá karta: 15. Vocl

Čáslav: Málek M. (46. Beránek) - Šusta, Staněk, Hybler, Vocl - Vávra, Málek L., Grulich, Švanda (60. Matz) - Varga, Roček (75. Vondra)

Čáslav - Admira Praha B 3:0 (1:0)