32_20210906_095137.jpg

U8 má za sebou první mistrovská utkání v rámci turnaje mladší přípravky

Čáslav - Koncem prázdnin začaly tréninky děvčat a chlapců kategorie U8 a hned první zářijovou neděli nás čekala první mistrovská utkání v rámci turnaje mladší přípravky. Na čáslavském hřišti se utkaly týmy Tupadel, Chotusic, a právě čáslavská nejmladší kategorie.

„Na zápasy se nás sešlo celkem dvanáct, a tak kromě zápasů v rámci turnaje, jsme si zahráli i sami proti sobě na dalším minihřišti, kde si hráči hru určovali sami,“ uvedl trenér U8 Jan Kubát.

„Pro spoustu dětí se jednalo o první mistrovské zápasy a našim společným cílem bylo vstřelit své první branky v opravdovém utkání, což se nám povedlo a v našem týmu se našlo hned několik úspěšných střelců. U všech bylo vidět zapálení do hry a snaha poprat se o každý míč,“ konstatoval trenér Radek Zoufalý.

„Za trenéry bychom chtěli poděkovat všem hráčům a rodičům, kteří tam s námi byli a své děti podporovali ve snaze hrát fotbal a věříme, že v každém dalším utkání bude vidět posun, kterého společně dosáhneme,“ doplnili oba trenéři.