140_20240403_122320.jpg
492_20220910_082322.jpeg

U8 postupuje v Planeo Cupu do dalšího kola!

První předkolo Planeo Cupu se konalo v Pečkách. Kluci přijeli natěšení a planí zápalu do hry. Na kluky čekali čtyři těžké zápasy, které se hráli 1x20 minut v rozestavení 4+1.

Hodnocení trenéra V. Pavlíka:

Ale hned první zápas nevyšel podle našich představ, kdy jsme prohráli s Českým Brodem, který měl kvalitní tým. Na nás bylo vidět, že jsem nervózní a bojíme se hrát.

Druhý zápas proti Pečkám už se kluci rozehráli, ale nevycházela nám koncovka. I přesto jsme s Pečkami remizovali 6:6.

Další zápas nás čekal Polaban Nymburk, kde už na klucích bylo vidět, že mají chuť hrát a dávat branky. Po zásluze byli odměněni vítězstvím.

Poslední zápas nás čekal těžký zápas s Kolínem. Kluci se do toho opřeli hned od začátku a vytvořili si solidní náskok. Ke konci tohoto zápasu bylo vidět, že nám docházeli síly, protože jsme měli pouze dva na střídání, ale i tak to kluci zvládli na jedničku a porazili Kolín 8:5.

Díky poslední výhře si zajistili druhé a zároveň postupové místo. Chtěl bych kluky pochválit za to, jak zápasy odmakali, je vidět, že mají chuť hrát a nic nevypustí. Věřím tomu, že příště dokáží vyhrát všechny zápasy.