FK Admira Praha BČÁSLAV
0:1
so 14. 5. 2022 12:15 @ Hovorčovická / tráva, ČDD U 17 C, 25. kolo

Utkání s Admirou B rozhodl brankář Beránek

V sobotu 14.5. jsme zajížděli na půdu rezervy pražské Admiry, která se nacházela na 15. místě divizní tabulky.

Hodnocení trenéra Lebdušky:

Na nepříliš vhodném terénu a za velkého tepla se první poločas odehrával spíše na polovině čáslavských mladíků, kdy z naší strany hrozil především rychlý Varga. Soupeř v prvním poločase nastřelil břevno a další 3 jasné šance zastavil výborně chytající Matyáš Málek. Kvůli zranění Švandy jsme museli střídat již ve 23. minutě. Do hry naskočil brankář Beránek, který kvůli dlouhodobě poraněné ruce nemůže aktuálně chytat. Do kabin se šlo za poločasového stavu 0:0, kdy náš výkon bych hodnotil jako jeden z nejhorších v jarní části sezony.

Do druhého poločasu naskočil do hry místo Nováka Břinčil a vytvořil útočné duo spolu s Beránkem, které velmi dobře napadalo obranu domácích.

Náš výkon se postupem zápasu začal zlepšovat, kluci po několika dobře vyřešených akcích a pěkných střelách zjistili, že soupeř je k poražení a po naskočení Hyblera v 66. minutě a vytvoření středové trojice Hybler – Spáčil - Lukáš Málek, převzali otěže zápasu.

V 72. minutě jsme přežili obrovskou šanci, kdy hráč domácích postupoval sám na brankáře Málka, který ovšem hrál výborný zápas, stejně jako jeho brankářský kolega Beránek hrající v poli. V 80. minutě právě Beránek vypíchnul míč domácímu stoperovi, s ledovým klidem obešel brankáře a vychutnal si zakončení do prázdné branky. Zbylých 10 minut již naši mladíci i přes 2 velké šance Admiry ubránili a radovali se ze čtvrté jarní výhry.

Branka Čáslavi: 80. Málek.