ČÁSLAVFK Dukla JM
čt 6. 4. 2023 12:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 14 C, 17. kolo
125_20240312_115337.jpg
705_20230413_101101.jpg

V průměrném zápase jsme branku nevstřelili

Přijít na hřiště 3.5 hodiny před zápasem a na lačno nebývá zvykem. Na základě spolupráce s RFA Pardubice si všichni hráči U14 před domácím zápasem s Duklou JM udělali test analýzy složení svého těla na přístroji InBody. Měření pod vedením fyzioterapeuta RFA Pardubice Marka Pluhaře nám ukázala zajímavé výsledky. Po snídani - svačině následovalo sledování 1. poločasu týmů U15. Pak se všichni už koncentrovali pouze na svůj zápas.

FK Čáslav - FK Dukla JM 0:1 (0:1)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, bohužel postupem doby jsme drobnými chybičkami dostali do zápasu i našeho soupeře. Hra se pohybovala mezi hranicemi pokutových území. Gólových šancí bylo k vidění velmi málo. Slunce nad hřištěm i kvalita travnatého povrchu byla pro oba týmy úplně stejná. S přibývajícími minutami jsme měli problém zkrotit míč a dostat se do kombinace.

V každém poločase jsme si vypracovali jednu gólovou šanci, ale ani jednu jsme nedokázali proměnit. Flieger sám postupoval na bránu hostů. Na dvakrát zakončoval, ale ani v jednom případě se mu nepodařilo dostat míč do prázdné a odkryté části brány.

Vavřina měl skvělý výběr místa na centrovaný míč. Dobrý výskok, hlavou dobře nasměrovaný míč do brány, ale bravurní zákrok brankáře Dukly nám nedovolil skórovat.

O tom , že tři body budou putovat do Prahy rozhodla dalekonosná střela, která vymetla pavučiny v horním rohu naší brány.

Poprvé v základní sestavě se představila posila z ŽSK Třemošnice Lukáš Novotný. Luky, ať se ti fotbal v Čáslavi daří a moc tě baví.

„Zápas ve kterém se těžko hledají hráči, kteří si za svůj výkon zaslouží chválit nebo naopak hanit. Týmový i individuální výkon byl tak trochu průměrný. Náš soupeř nás neoslnil ani nepřevyšoval, ale díky vstřelené brance byl šťastnější. Všichni víme, že dokážeme předvést daleko lepší výkon. Teď nás čeká "anglický" týden a ve kterém máme další možnost ukázat své zlepšení,“ uvedl k utkání trenér Čáslavi Josef Peška.

Čáslav: Bleha (41. Michera) - Machotka, Vavřina, Suchomel, Svoboda, Houdek (41. Chloupý), Vedral (58. Miřácký)), Novotný (58. Zavadil), Kosolapchenkov (50. Ozank), Kříž, Flieger.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!