Související zápas

FK Čáslav
ČÁSLAVTJ Tis
5:2(2:2)
so 4. 3. 2023 18:00 @ UMT Kutná Hora, Přípravný zápas
9_1630478642.jpg
656_20230306_095937.jpg

V první půli Tis čáslavskou rezervu trápil. Ta skóre pěti góly otočila

Generálka před startem jarních odvet v krajské I.A třídě vyšla rezervě Čáslavi výsledkově velice dobře. Pět branek nasázela týmu Tisu hrajícímu nejnižší krajskou soutěž. Čáslav sice dva nula prohrávala, pěti zásahy ale skóre otočila.

Čáslav B – Tis 5:2 (2:2)

„Poslední přípravné utkání proti soupeři z I.B třídy hrající na Vysočině skončilo sice rozdílem tří branek, ale první poločas nás soupeř hodně potrápil a z jednoduchých balonů za obranu nad námi vedli 2:0,“ načal hodnocení trenér čáslavského béčka Vratislav Junek. „Kdo trochu sleduje naši juniorku, tak si jistě všiml, že jsme ještě ani jednou nehráli ve stejné sestavě, odhadem bych řekl, že se během čtyř utkání protočilo přes dvacet hráčů a pokaždé hrajeme v jiném rozestavení podle toho, kdo přijde, což není úplně jednoduché ani pro hráče natož pro mě. Tohle je ale logický úděl všech rezervních týmů v klubech. Nestálost kádru a neustále malý počet hráčů. V tomto utkání jsem měl dva hráče z áčka a čtyři dorostence, z toho třem je šestnáct let. Z tohoto pohledu mě výhra těší, ale hra moc dobrá nebyla,“ uznal Junek.

„Drželi jsme sice víc balon, ale vytvořit si šanci nám dělalo problém. Tempo hry taky nebylo nijak ohromující. Soupeř hrál teprve první utkání. Ve druhé půlce už tolik síly neměl a tam jsme odskočili o ty tři góly. Bohužel se zranil stoper Špičák a jestli se nestihne dát dohromady, jsme zase o jednoho méně. Příští týden začíná první kolo a jestli budeme hrát směrem dozadu tak lehkovážně jako tentokrát, tak to dobré nebude. Bude zase záležet, kolik hráčů bude k dispozici a v jaké kvalitě, tak uvidíme,“ konstatoval kouč Junek.

Branky Čáslavi: Marek 2, Kurka 2, Spáčil.

Čáslav B:
Beran – Beran (45. Kovařík) – Kůrka, Špičák (50. Filip), Lebduška, Novák (60. L. Kubín) – Marek, Spáčil, Havrda, Tuzar - Fišr, Roček. Trenér Vratislav Junek.

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/f...