V Suchdole jsme odehráli tři zápasy

Během dalšího okresního turnaje jsme zavítali do Suchdola, kde jsme změřili své síly s domácím týmem Suchdola, Sázavy a s Kutnou Horou A.

Hodnocení trenéra:

"Právě s Kutnou Horou A jsme dostali naposledy za vyučenou. O rok až o dva roky starší hráči byli naposledy nad naše síly a Kutná Hora vyhrála vysokým rozdílem. To ovšem již nyní v Suchdole neplatilo a v podstatě ve stejné sestavě jsme byli my, kteří určovali tempo zápasu. Výsledkem skvělého napadání v kombinaci s důsledným bráněním a výborné práci na míči jsme po poločase vedli již 5:1. Od nás šlo o jeden z nejlepších výkonu a věkový rozdíl v tu chvíli nebyl vůbec znát. Ve druhém poločas Kutná Hora zlepšila své počínání, a přesto že hráči nevypouštěli žádný souboj, tak soupeři se podařilo srovnat stav utkání, který tak následně skončilo za stavu 6:6. I přes obdržení pěti branek v druhém poločase jsem s výkonem hráčů velice spokojený a rád bych na tyto výkony navázal.
Ve druhém utkání jsme vysoce porazili tým ze Sázavy, který byl omlazen oproti minulým turnajům. V posledním zápase jsme změřili síly s domácím Suchdolem, a přestože jsme utkání vyhráli, tak nám trvalo dlouho, než jsme se dostali do tempa a hráči zřejmě pod dojmem, že to bude lehké utkání, tak předvedli velice lehkovážný výkon, se kterým jsem nebyl spokojen. Hru jsme přizpůsobili soupeři a utkání z naší strany nemělo kvalitu.
V turnaji jsme vyzkoušeli Jirku France, který je ročník 2015 a velice mě svým výkonem mile překvapil a rozhodně se mezi staršími kluky neztratil, ba naopak byl vidět."

Sestava: Petráň, Pros, Rejthárek, Suchánek, Vávra, Veselý, Viták, Výborný, Chmelař, Franc.