út 5. 9. 2023 18:00 @ Horní Staré Město - tráva, ČDŽ U 14 C, 1. kolo

V Trutnově jsme přišli o dvoubrankové vedení

Ve středu 6. září odpoledne jsme sehráli dohrávku v Trutnově.

Trutnov – Čáslav 3:3

Hodnocení trenérů: Nezachytili jsme začátek zápasu, kdy domácí měli několik brejků, které však nedokázali využít a tak míč končil v autu nebo u brankáře Blehy. Ve 28. minutě po naší špatné komunikaci vznikl zbytečný roh, ze kterého jsme inkasovali na 1:0. Dvě minuty před koncem poločasu zužitkoval Jeřábek svoji rychlost a překonal domácího brankáře, a tak jsme šli do kabin za nerozhodného stavu 1:1.
Vstřelená branka nás nakopla a druhý poločas jsme začali mnohem lépe. Nejprve Akim Hotyun hlavou z rohu zvýšil na 1:2 a o pět minut později zužitkoval Jeřábek dobrou přihrávku Němce a zvýšil na 1:3. Domácí nás poté zatlačili a jedna ze střel z dálky zapadla do brány - 2:3. Domácí tento gól nakopl. My jsme nevyužili několik situací, když jsme šli sami na bránu nebo kdy jsme z malého vápna trefili gólmana do nohou a čtyři minuty před koncem jsme nakonec inkasovali na 3:3."

Branky Čáslavi: 2 Jeřábek, Hotyun.