125_20240312_115337.jpg
1128_20240319_101553.jpg

V zápase s Ústím nad Orlicí budeme FANDIT SPOLEČNĚ!

Celoklubová akce FANDÍME SPOLEČNĚ se uskuteční v neděli 24. března odpoledne v čáslavských Vodrantech. Na stadionu Pod Hrádkem se od 15 hodin utká domácí áčko v divizním zápase s lídrem tabulky – Jiskou Ústí nad Orlicí. Pro děti a dospělé je v areálu fotbalového klubu připraven bohatý doprovodný program!

O tradičně bouřlivou kulisu na tribunách se během utkání postarají mládežnicí FK Čáslav. Hráči přípravek půjdou na hřiště jako doprovod hlavních aktérů klání, chybět nebudou před zápasem vlajkonoši na hlavní hrací ploše! V poločase zápasu se uskuteční zápas přípravek.

Kolem poledne vyroste v areálu zóna zábavy a sportu pro děti. Chybět nebude velká nafukovací skluzavka/skákací hrad, lukostřelba. Dále pak soutěže pro děti, herní zóna, malování na obličej.

Chybět nebude ani občerstvení z místní restaurace, stánek se suvenýry FK Čáslav.

Přijďte si do Vodrant v neděli 24. března užít pohodové odpoledne!

Těšíme se na Vás!