174_20241002_100336.jpg
175_20241002_100419.jpg
1209_20240521_112810.jpg

Valná hromada FK Čáslav nově zvolila předsedu a místopředsedu klubu

Řádná volební valná hromada FK Čáslav, z.s. proběhla v pondělí 20. května večer ve VIP prostorách stadionu Pod Hrádkem v Čáslavi. Po čtyřletém fungování pětičlenného výkonného výboru, který ve formě statutárního orgánu vedl čáslavský klub, dochází k návratu k původnímu schématu.

Zástupci valné hromady tedy na svém zasedání staronově zvolili předsedu a místopředsedu čáslavského fotbalového klubu, kteří budou vykonávat funkci statutární. Dále byl zvolen pětičlenný výkonný výbor s funkcí výkonnou a tříčlenná revizní komise s funkcí kontrolní.

Do funkce předsedy FK Čáslav, z.s. byl zvolen Jakub Svoboda, pozici místopředsedy bude zastávat Pavel Váňa. Pětičlenný výkonný výbor se nezměnil, vyjma předsedy a místopředsedy v něm i nadále usednou Radek Zoufalý, Miroslav Paták a Jan Spáčil. K drobné změně došlo v rámci revizní komise, kdy Josefa Záklasníka nahradil Petr Janda, kterého doplňují Lukáš Jirků a Markéta Vlčková.

Fotbalový klub v Čáslavi v současné době čítá 345 členů, z toho 264 mládežníků od 4 do 18 let. FK Čáslav disponuje dvěma týmy dospělých a čtrnácti celky v mládežnickém fotbale. Čáslavský fotbalový klub je i v roce 2024 držitelem Klubové akademie Fotbalové asociace České republiky.