Vítězný krajský turnaj

V sobotu 8.4. se v Kutné Hoře na přírodní trávě odehrál první jarní turnaj krajské soutěže pro starší přípravky. Tato soutěž se hraje systémem 5+1 po 25. minutách. U11 celkem odehrála 5 utkání a celkem 125 minut, přitom každý z hráčů odehrál minimálně 75. minut.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Kluky musím pochválit, bojovali každý zápas a nic nevypustili. Měli jsme pouze dva na střídání, ale kluci jsou na tom fyzicky dobře, a i poslední zápas měli chuť hrát. Tak by to mělo vypadat. Co se týče zápasů: První zápas jsme podcenili začátek a proti ČB jsme otáčeli zápas z 0:2. Kluci opravdu makali a zápas v klidu otočili. Nutno podotknout, že jsme měli dost štěstí, když soupeř trefil asi 3x tyč.

Druhý zápas se nedá moc hodnotit, protože Benešov měl kluky o rok mladší a v této kategorii je to hodně znát. Třetí zápas kluci pocítili i důraz, kdy Pátek hrál velice důrazně, někdy až za hrany pravidel, ale opět to zvládli.

Čtvrtý zápas nás čekal, dle mého názoru nejtěžší soupeř a to Vlašim. Zde mají jednoho šikovného klučinu, který to s míčem opravdu umí. Nicméně Smutný a Váňa tohoto hráče pokryli, byli důrazní a znepříjemnili mu hru. V útoku jsme měli mnoho šancí, ale proměnili jsme pouze tři z nich.

Poslední zápas s Kutnou Horou si kluci užili a k radosti všem si dal branku i Klapal, a tak si každý z kluků si vstřelil branku.“

Byl bych moc rád, kdyby všichni měli takové nadšení, dravost a drzost jako má Pekhart! Jsem rád, že byl s námi a doufám, že tuto dravost od něj ostatní okoukají a použijí v dalších zápasech. Kluky ještě jednou chválím a děkuju za vítězný turnaj!!“

Sestava: Klapal – Smutný, Váňa, Vilímek, Šmíd, Pekhart, Junek, Patejdl, Hortenský, Baranov.