154_20240611_111544.jpg
1196_20240510_085212.jpg

Vítězství na turnaji OFS Kutná Hora

V rámci OFS KH soutěže starších přípravek jsme tentokrát zavítali do Vrdů, kde jsme se utkali s domácím týmem Vrdů a následně proti Tupadlům.

V prvním utkání měla hra vysoké tempo a na menším hřišti byl k vidění hezký fotbal. Občas jsme měli problém s roztahováním hry, ale jinak již od brankáře víme, co chceme hrát a v tom je obrovský pokrok. V utkání s Vrdy jsme dominovali a podařila se nám spoustu hezkých akcí a branek. Musím ale pochválit velice mladé a dobře hrající mužstvo Vrdů, které se statečně bojovalo až do konce.

Ve druhém utkání proti Tupadlům na nás nastoupili větší hráči a nám chvíli trvalo, než jsme se přestali bát velkého vzrůstu hráčů Tupadel. Poté jsme se se ale dostali do tempa a vstřelili jsme nějaké branky. V zápase jsme ale měli slabých“ 10 minut, které soupeř dokázal využívat a vstřelit 4 branky a tím se přiblížil na rozdíl jedné branky. Poté se nám ale ještě podařilo skórovat a dotáhnout utkání do vítězného konce. Musím pochválit výborně chytajícího soupeřova brankáře, který zlikvidoval spoustu hezkých střel.

Sestava: Kacafírek, Linhart, Novák, Petráň, Rejthárek, Chmelař, Suchánek, Vávra, Vinduška, Viták, Výborný.