ČÁSLAVMFK Trutnov
ne 29. 5. 2022 10:00 @ Vodranty / tráva, ČLŽ U 13 D, 19. kolo
372_20220606_124648.jpg

Vítězství s Trutnovem

Čáslavští mladíci si poradili s vrstevníky z Trutnova!

Čáslav – MFK Trutnov 5:2 (2:1)

Hodnocení zápasu trenéra Vojtěch Pavlíka: „Jsem rád, že jsme konečně vyhráli. Kluci si to zasloužili za tu dřinu a kus cesty, který udělali od podzimu. Ovšem vítězství se nerodilo tak lehce. V první třetině padla jen jedna branka, kterou dal Kosolapchenkov. Který se rozstřílel, když dal branku proti Chrudimi a v sobotním utkání za U14 proti Vlašimi. Druhá třetina byla z naší strany vlažnější a opět mi zde chyběl důraz v osobních soubojích. Je to nejvyšší žákovská soutěž, ve které nemůžeme pomýšlet na body, pokud se budeme bát a nebudeme důrazní. Na začátku druhé třetiny zvýšil Skokan na 2:0 a pak jsme přestali hrát, nechali jsme soupeři hodně místa a ten srovnal na 2:2.“

„Třetí třetina byla vyrovnaná. Šance byly na obou stranách, ale my jsme je dokázali proměnit a díky tomu dovést zápas do vítězného konce. Nejdříve zvýšil na 3:2 Rajchman střelou z dálky. Na 4:2 zvýšil Kosolapchenkov po samostatném úniku a v závěru přidal ještě další branku Rajchman. Za zmínku stojí ještě průnik Zavadila, který si z pozice beka naběhl, obehrál dva hráče, poté ještě brankáře, ale jeho střela skončila na břevně.“

„Samozřejmě k vítězství se kluci dopracovali společně, kdy obrana dobře bránila a útočníci proměňovali šance. Chci poděkovat klukům z U14, že nám přišli pomoci a Honzíkovi Suchomelovi, který mi v pátek na tréninku řekl, že chce v tomto vyrovnaném zápase pomoci starším U13!“

Branky: 2x Kosolapchenkov, 2x Rajchman, Skokan.

Čáslav: Bednář – Vedral, Suchomel, Vavřina, Miřácký, Zavadil – Krejčí, Kosolapchenkov, Skokan, Michera, Rajchman – Klinkáček, Ozank.