V rámci zakončení sezóny se čáslavská U13 zúčastnila mezinárodního turnaje, který se konal v rakouském Wolfsbergu. V kategorii U13 se představili zástupci z Maďarska, Rakouska, Itálie, Slovinska a České republiky.
V prvním utkání vyrazila čáslavská U13 od Chrudimi, která již v loňském roce atakovala nejvyšší příčky v soutěži. Čáslavské rozhodně nečekalo jednoduché utkání. Chrudim od začátku zápasu nasadila vysoké tempo a v prvních dvou třetinách nastřílela dvanáct branek. Poslední třetina již byla vyrovnaná, a tak se skóre moc neměnilo.
Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Když vynechám velké branky, na které je za mě nesmysl hrát v tomto věku a na tuto velikost hřiště, tak náš výkon nebyl tak hrozný, jak vypadá výsledek. Snažili jsme se o kombinační hru a neuchýlit se ke střelbě z každé pozice (myšlena téměř polovina hřiště). Nedařilo se nám být blízko u hráčů a nechávali jim hodně místa. Bohužel i naše poziční postavení bylo špatné. Dále bychom mohli zapracovat na důrazu.
Co se nám naopak dařilo, byly souboje 1v1. To bylo jedno z našich zaměření na začátku sezony a je vidět, že to kluci přenesli i do zápasu. Dále je třeba zapracovat na proměňování šancí, aby skóre nevypadalo, tak jako v tomto zápase. Je začátek sezóny a máme stále na čem pracovat. Důležité pro mě je, že kluci se chtějí zlepšovat!“
Branky: Svoboda, Junek.
Sestava: Horáček, Feierfeil, Junek, Svoboda, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Vilímek, Perclová, Jelínek, Kupera.