143_20240417_095230.jpg
140_20240403_122320.jpg
531_20221006_132648.jpg

Výlet do Nymburka

Kategorie starších přípravek se zúčastnili druhého krajského turnaje. Jejich soupeři byli opět Nymburk, Pátek, Benešov a Kolín. Tentokrát se však U11 moc nedařilo, a tak si z Nymburka odvezla spoustu obdržených branek a žádný bod.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Doufal jsem, že předvedeme alespoň stejně dobrý výkon jako na minulém turnaji. Ale bohužel. Tentokrát se nám vůbec nedařilo a ani nebyla vidět chuť, že by chtěl někdo vyhrát. Připadalo mi to jako kdybychom jeli na výlet. Tyto turnaje jsou super v tom, že můžeme porovnat síly s jinými týmy než z naše okresu. Ale musíme k tomu také tak přistupovat. Chápal bych, kdyby se nám nepovedl jeden nebo dva zápasy v turnaji, ale všechny čtyři…“

„Nechápal jsem to. Nebyl zde nikdo, kdo by s výsledkem chtěl něco udělat. Poslední dva zápasy, tam byl náznak, že by třeba chtěl, ale k tomu je potřeba celý tým a nejen jeden hráč. Bohužel i tomu jednomu to vydrželo tak 2-3 minutky.“

„Chápu, že každý zápas se nepodaří, třeba jen prostě nebyl ten správný den. Je třeba se z tohoto turnaje oklepat a navázat na výkony z okresu a minulého turnaje. Věřím, že zítra v Malíně si povedeme lépe.“

Sestava: Mikanová – Šafařík, Smutný, Dalešický – Feierfeil, Vilímek – Vančura, Babák, Pavelka, Horáček.

Výsledky:

Čáslav – Nymburk 1:2