125_20240312_115337.jpg
796_20230613_145617.jpg

Vyrovnané utkání skončilo prohrou

Dne 4.6. se uskutečnilo utkání mezi U11 a ml. žáky Kutné Hory B, které se konalo v Čáslavi. Toto vyrovnané utkání nabídlo celkově šest branek. Bohužel čtyři do sítě Čáslavi, a tak si Kutná Hora odvezla tři body.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka: „Myslím si, že utkání bylo dost vyrovnané a mělo náboj. Bohužel my jsme nemohli proměnit naše 100% šance, když netrefíme branku tváří v tvář brankáři nebo nejsme schopní trefit branku při dorážce.“

Konečně byl proti nám soupeř, který se také snažil rozehrát a my si mohli vyzkoušet i vyvinout tlak při rozehrávce. Bohužel se nám to nedařilo, protože všichni běhali ke všem hráčům. Tohle jsem s klukama probíral hned po zápase a snad jsme si to vyříkali a pochopili se.“

Zápas hodnotím kladně, kdy jsme hráli v ořezané sestavě po sobotním krajském turnaji. Kluci se snažili i když to na vítězství nestačilo. Předvedli jsme i nějaké hezké kombinační akce, které se mi líbily.

Branky: 2x Hortenský

Sestava: Mikanová, Feierfeil, Horáček, Junek, Smutný, Šafařík, Šimek, Vobořil, Penc, Babák, Dalešický.