Výsledek s Církvicí se konečně povedlo pěkně zakulatit

Třikrát v sezoně chyběla čáslavským fotbalistům kategorie U11 do desítky vstřelených branek v jednom zápase jediná trefa, napočtvrté se jim to už povedlo. A navíc s čistým kontem. V neděli 12. června si pro desetigólový výprask přijeli mladší žáci z Církvice.

FK Čáslav C – SK Církvice 10:0 (2:0)

Proti předposlednímu týmu tabulky okresního přeboru mladších žáků to byl ze strany Čáslavi pohodový zápas, kdy se vždy po pěti minutách střídaly celé sedmičkové sestavy. Na hřišti zůstával jen gólman T. Klapal, jehož po poločasové přestávce nahradil J. Šouba.

„Výsledek se nám konečně povedlo pěkně zakulatit a dobře se na něj dívá. I hra vypadala docela dobře, i když nutno přiznat, že nám toho soupeř hodně dovolil. Cením si deseti vstřelených gólů i čistého konta. Vyzdvihnout bych chtěl výkon Kuby Jeřichy, kterého jsem za odměnu poslal kopnout si penaltu a také tento okamžik zvládl na jedničku,“ shrnul čáslavský trenér Luboš Hájek.

Ten po utkání prozradil rodičům, že ho u týmu v příští sezoně vystřídá nový kouč M. Bílý z Červených Peček.

Branky a asistence Čáslavi: J. Paula (L. Hájková) - 1:0, T. Pekhart (L. Jelínek) - 2:0, T. Pekhart (L. Hájková) - 3:0, vlastní (L. Jelínek) - 4:0, M. Černý (T. Jeřicha) - 5:0, L. Jelínek (T. Pekhart) - 6:0, J. Jeřicha z penalty - 7:0, O. Rek (F. Babák) - 8:0, J. Paula (L. Hájková) - 9:0, T. Pekhart (J. Paula) - 10:0. Rozhodčí: M. Matz. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav C: T. Klapal - P. Zelený, L. Jelínek, J. Jeřicha - L. Hájková, J. Paula, D. Lebeda - T. Pekhart. Průběžně střídali: M. Zikmunda, Š. Mariani, J. Šouba, O. Rek, F. Babák, M. Černý, T. Jeřicha. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Vrdy - Malín 6:0, Chotusice - Hlízov 11:0, Sázava - Kutná Hora B 0:2, Křesetice/Malešov - Uhlířské Janovice 2:6, Zruč nad Sázavou - Suchdol nehráno.