FK OrlickoČÁSLAV
4:0
so 6. 5. 2023 12:00 @ Ústí nad Orlicí, ČDŽ U 14 C, 21. kolo

Výsledkově se nám v jarní části nedaří

Další pokus napravit výsledkově špatnou jarní část sezóny se nepodařilo ani v zápase na domácí půdě Orlicka, které jsme v Čáslavi porazili 2:0.

FK Orlicko - FK Čáslav 4:0 (0:0)

Zajímavý první poločas měl náboj, hrálo se nahoru - dolů. Velké šance a časté zakončení bylo k vidění na obou stranách hřiště. Domácí nastřelili nejprve tyč a pak i břevno naší brány. My jsme soupeřovu bránu ohrozili samostatným náběhem Fliegra. Potom při sérii třech rohových kopů míč několikrát poskakoval metr od brankové čáry, ale nikomu z našich hráčů se nepodařilo dostat ho do brány. Poločas 0:0

Po nadějném výkonu i výsledku v prvním poločase přišel propadák v podobě čtyřech obdržených branek v prvních patnácti minutách druhé půle a bylo po zápase...

Hodnocení trenéra - Josef Peška:

"V první půli jsme ukázali, že chceme hrát fotbal a že něco umíme. Bohužel ani jednu šanci se nám nezdařilo přetavit v branku i když k tomu bylo opravdu blízko. Po obdržených brankách v krátkém časovém intervalu šel náš výkon rapidně dolů. Bylo vidět, že chceme, ale na této úrovni snaha opravdu nestačí."

Čáslav: Bednář (41. Michera) - Machotka, Vavřina, Suchomel, Svoboda (58. Kunášek), Houdek (41. Chloupý), Vedral (70. Krejčí), Kosolapchenkov (49. Novotný), Ozank (58. Miřácký), Kříž (49. Zavadil), Flieger. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.