SK Vysoké MýtoČÁSLAV
ne 16. 10. 2022 12:00 @ Vysoké Mýto / tráva, ČDŽ U 14 C, 9. kolo
125_20240312_115337.jpg
564_20221020_100123.jpg

Výsledkově zvládnuté utkání, výkon ale pokulhával

Výsledkově jsme zápas proti poslednímu týmu tabulky zvládli. Náš herní projev na rozdíl od posledních zápasů silně pokulhával.

Vysoké Mýto - Čáslav 1:5 (0:4)

Jak šly branky:

14. Kříž postupoval sám brankáře a otevřel skóre zápasu v náš prospěch. 0:1

26. Kličky Chloupého v posledních zápasech motají hlavy hráčům soupeře, kteří ho zastavují jen za cenu faulu. Ve Vysokém Mýtě byl na něj nedovolený zákrok v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Houdek. 0:2

32. Vavřina dlouhým míčem za obranu vybídl Houdka, který byl při chuti a zvýšil na 0:3

36. Míč putoval po ose Klinkáček - Kříž - Chloupý a posledně jmenovaný dal náš čtvrtý gól

62. Po dlouhém obléhání domácí brány si Flieger prohodí míč mezi obránci a v klidu ho uklidí do domácí brány. 0:5

64. Domácí tým je po zásluze odměněn za svůj sympatický výkon a upravuje skóre zápasu na konečných 1:5

Hodnocení zápasu - Miroslav Paták:

"Výsledek vypadá sice krásně, ale herně se nám zápas opravdu nepovedl. Být při vší úctě silnější soupeř, měli bychom velké problémy...

Góly jsme dávali pěkné a mohlo jich být i více, ale to bylo vše co můžeme hodnotit kladně, vzhledem k vývoji hráčů i samotného týmového výkonu. Trápili nás základní technické nedostatky, zpracování míče, přihrávka bez tlaku apod. Zapomínali jsme na taktické věci, které jsme v předchozích zápasech zvládali. Chyběla lehkost, sebevědomí, a to i za stavu 4:0, což nás trenéry trochu překvapilo.

Každopádně je super, že jsme i přesto ten zápas zvládli výsledkově. Určitě musí být na místě trpělivost a pokora, náš tým se stále tvoří a žádný učený z nebe nespadl!"

Branky FK Čáslav: 14. Kříž, 26. Houdek (penalta), 32. Houdek (Vavřina), 36. Chloupý (Klinkáček - Kříž), 62. Flieger.

Čáslav: Bednář - Machotka, Vavřina, Flieger, Chloupý, Suchomel, Klinkáček (44. Ozank), Kosolapchenkov, Houdek (41. Zavadil), Miřácký (52. Rajchman), Kříž. Trenéři: Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!