Za bleskovou pětibrankovou pasáž brala Čáslav tři body

S velkou chutí se do svého dalšího soupeře v okresním přeboru mladších žáků pustili v sobotu 23. října čáslavští fotbalisté kategorie U11. O tři body do tabulky si výrazně řekli v rozmezí 10. a 22. minuty, kdy sdruženému týmu Křesetic a Malešova nasázeli pět gólů.

FK Čáslav C – Křesetice/Malešov 5:2 (5:1)

Od Čáslavi to byla nejlepší pasáž celého utkání. „Tak nějak jsem si to představoval, abychom ve zbytku času mohli základní sestavu více prostřídat. I nadále jsme pak hru kontrolovali a vytvořili si ještě nějaké šance, ovšem byli to hosté, kteří výsledek dvěma brankami korigovali,“ popsal čáslavský trenér Luboš Hájek.

Produktivní byl středopolař J. Paula, který nejprve dva střelecké zápisy spoluhráčům připravil a pak se dvakrát trefil sám.

Branky a asistence Čáslavi: M. Černý (J. Paula) - 1:0, T. Pekhart (Š. Mariani) - 2:0, T. Pekhart (J. Paula) - 3:0, J. Paula (L. Jelínek) - 4:0, J. Paula (M. Černý) - 5:0. Rozhodčí: D. Mucha. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav C: T. Klapal - L. Hájková, L. Jelínek, Š. Mariani - O. Rek, J. Paula, M. Černý - T. Pekhart. Průběžně střídali: D. Lebeda, P. Zelený, T. Jeřicha, J. Šouba, P. Havránek, D. Nikolaev. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Církvice - Kutná Hora B 0:23, Vrdy - Suchdol 5:0, Zruč nad Sázavou - Uhlířské Janovice 7:6, Sázava - Hlízov 10:2, Chotusice - Malín 2:5.