ČÁSLAVFK Admira Praha
7:10
so 16. 3. 2024 10:00 @ Čáslav, Vodranty - UMT, ČDŽ U 13 C, 18. kolo

Zápas který jsme měli vyhrát

Do utkání jsme zase vstoupili trochu vlažně, trvalo než kluci chytili tempo a tak jsme po 10minutách prohrávali 0:3. Opět se ale ukázal charakter bojovníků, kluci nesložili zbraně a odměna přišla záhy - 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 3:5, 4:5, 5:5, 6:5. Takový byl vývoj skóre až do konce druhé třetiny.

Čáslav - FK Admira Praha – 7:10

Hodnocení trenéra:

"Druhá třetina nám sedla i přesto, že jsme opět lacino inkasovali, tak borci hráli pořád stejně, odvážně a aktivně směrem do útoku. Rozehráli jsme několik fakt úžasných akcí od brány až po střelu. Výborně jsme napadali soupeřovu rozehrávku a získávali spoustu míčů v obrané fázi. Moc se mi to líbilo.

Třetí třetina začala naší brankou na 7:5 a obřím tlakem, náš pohyb po hřišti byl perfektní. Soupeř čím dál více zjednodušoval hru a nám to sedělo. Ale asi jsme si vystříleli střelný prach, protože tutovky které jsme nedali znamenali prohru... Posledních 15minut nám asi došla síla, soustředění nebo nevím, ale každopádně soupeř nás silou přetlačil a své tutovky proměnil v góly - 7:10

Kluky jsme za výkon chválili, chybičky si připomenuli a i když se opakují tak časem trvale vymizí! Trenér Admiry nám vysekl poklonu a pochválil za pěknou hru a pěkný fotbal."

Branky Čáslavi: 3x Vondra, 2x Pchelintsev, Lebeda, Zelený.

Čáslav: Klepal – John, Mariani, Šmíd – Patejdl – Vondra, Čech, Černý. Střídali: Růžička, Lebeda, Zelený, Pchelintsev, Semínko.