125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
215_20220228_095820.jpg

Zápas na celé hřiště

Kategorie mladších žáků U13 se v sobotu utkala s Chotěboří U15. První zkouška velkého fotbalu.

Chotěboř – Čáslav 8:1

Hodnocení trenéra: „Kluci si poprvé vyzkoušeli, jak se hraje velký fotbal na celé hřiště. Nekoukám na výsledek. Beru to jako zkušenost, kterou kluci určitě potřebují, protože tento fotbal budou již od září hrát. Bylo vidět, že ze starších a vyšších kluků z Chotěboře mají respekt a bojí se chodit do soubojů. Líbilo se mi, že i na velké hřiště se snažili kluci všechny balóny rozehrávat a hráli pod tlakem“.

„Myslíme si, že co se týče kombinace, jsme byli lepší. Soupeř spíše využíval toho, že byli rychlejší a silnější, takže spíše využíval individuálních schopností. Nám se povedlo pár kombinací od branky, ovšem většina těchto kombinací skončila okolo půlící čáry. Protože jsme využívali přihrávku do běhu, kde byl soupeř vždy rychleji. Ke konci zápasu se naše hra trošku zlepšila, kluci se už přestávali bát a chodili i do soubojů“.

„Za tuhle zkušenost jsem určitě rád. Ukázalo se, na čem musíme ještě pracovat při přechodu na velké hřiště“.

Branka: Lhoták.

Čáslav: Bednář – Vavřina, Zavadil, Suchomel, Rališ, Miřácký – Vedral, Kosolapchenkov, Černý, Mráz, Valko, Neuman, Šveřepa, Houdek, – Lhoták, Ozank, Šulc, Jandák.