143_20240417_095230.jpg
618_20221225_162124.jpg

Zápas proti rodičům!

V posledním vyhroceném utkání se U11 utkala proti rodičům. Ti se z počátku zápasu hledali, ale nakonec U11 potrápili. Zápas se vyvíjel dobře pro mladíčky, kdy vedli 3:0. Rodiče však nic nevzdávali a na těžkém terénu začali bojovat a skóre otočili na 3:4. V poslední minutě zápasu U11 vstřelila branku, a tak zápas musel jít do penaltového rozstřelu. Zde byli šťastnější mladící a díky tomu vyhráli 5:4. Poté šli všichni do prostorů VIP, kde sledovali zápas o 3. místo na MS.

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka:Nejdříve chci všem poděkovat, protože celou noc sněžilo a když jsme přišli na hřiště, bylo celé bílé. Naštěstí všichni přidali ruku k dílu a část UMT jsme vyhrnuli. Teprve poté mohl zápas začít. Hrálo se ve velkém tempu a všichni do toho dali všechno. Zápas nakonec přinesl i 15. kolo penalt, kde byly šťastnější děti.“

Poté jsme se vydali do VIPka, kde jsme sledovali zápas mezi Marokem a Chorvatskem. Dále měly děti připravený kvíz, do kterého se zapojili i rodiče. Dále byly přichystány odměny a pohoštění. Doufám, že si to všichni užili a s podzimní sezónou se řádně rozloučili. Nyní již vyhlížíme jarní část!“

„Ještě bych chtěl Všem popřát hezké prožitím Vánočních svátků a do Nového roku popřát hodně štěstí, fotbalových i nefotbalových úspěchů a hlavně hodně zdraví!“

FOTOGALERII Z AKCE NALEZNETE ZDE!