ČÁSLAVCU Bohemians Praha B
so 2. 9. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDD U 19 C, 5. kolo
886_20230907_194930.jpg

Zápas s Bohemkou okořenil gól Hyblera z poloviny hřiště

Fotbalisté čáslavského staršího dorostu na domácí půdě změřili své síly s rezervou Bohemky. Zápas nakonec prohráli 1:3.

Čáslav – Bohemians Praha B 1:3 (0:2)

Hodnocení trenéra Petra Jandy:

„Po minulém týdnu, kdy jsme obdrželi od Liberce B 8 gólů, nás čekal další soupeř z čela tabulky. Jsem rád, že se kluci poučili z minulého utkání a plnili zodpovědně taktické pokyny. Díky tomu se zrodil z našeho pohledu slušný výsledek 1:3. Bohemians B ukázali kvalitu a technickou vyspělost.
Mrzí mě hlavně začátek utkání, kdy jsme inkasovali hned ve 2.minutě branku z naší chybné rozehrávky, čímž jsme soupeře uklidnili a posadili na koně.
Oproti Liberci jsme udělali progres především v obranné fázi, bohužel směrem dopředu jsme nevyužili řadu slibně se rozvíjejících akcí. Odměnou za týmovou práci je alespoň krásný gól Hyblera z půlky hřiště.“

Branka Čáslavi: Hybler.

Čáslav: Beránek - Havránek, Sechovec, Houdek, Filip - Roček, Resl, Horák, Koryčánek - Spáčil, Hybler. Střídali: Vrdský, Kovář, Kilián, Švanda.