so 9. 9. 2023 10:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 13 C, 6. kolo

Zaspali první třetinu

V dalším kole ČDŽ U13 jsme na domácím hřišti nestačili na Xaverov.

Čáslav – Xaverov Horní Počernice 5:20

Hodnocení trenéra Bilého:

„Velmi špatný výkon v první třetině rozhodl o celkovém výsledku. Za prvních 5 minut jsme dostali 5 branek, které jsme soupeři darovali vlastními chybami, individuálními technickými chybami. Do jisté míry si myslím, že to bylo nesoustředěností a poté strach z každé další chyby, které znamená inkasovanou branku. (Bohužel řídící komise pro Čechy rozhodla v úpravu pravidel a U13 musí hrát na velké brány, bez odůvodnění nebo metodiky proč, a tak se stává co se stalo nám, že každé plácnutí do míče směr naše brána znamená gól, i kdyby se brankáři stavěli na hlavu.
Ve druhé třetině jsme se začali už více prosazovat, kluci se uklidnili, vice se soustředili na svůj výkon a začali jsme se více prosazovat. Vstřelili jsme tři branky a vypracovali jsme si několik krásných akci. Dokonce jsme začali získávat i míče na soupeřově polovině! Což svědčí o zvýšeném sebevědomí a touze vyhrát.
Třetí třetina byla z našeho pohledu nejlepší. velmi kvalitně hrající kluci z Xaverova už nedostávali tolik prostoru, museli se více snažit a ještě 7min před koncem jsme vedli 3:1 (v dané třetině). Sice jsme i tu prohráli, ale naše inkasované branky pramenili z naší snahy vstřelit branku, soupeř měl prostor na rychle protiútoky a branky si musel vypracovat, ani jednu jsme mu nedarovali zadarmo (jako v první části).
Oproti povedeným přípravným zápasům je tento zápas trochu vystřízlivění, protože v srpnových zápasech se nám opravdu dařilo jak individuálně, tak i týmově... Je potřeba klukům připomínat, že udělat chybu je v pořádku, ale musíme se na ni naučit reagovat a poučit se z ní. V trénincích budeme pokračovat v nastavených mikrocyklech (individuální technika vedeni míče, přihrávka - zpracování, 1:1, individuální herní výkon /týmový výkon) a jsem přesvědčený, že se časem budeme zase zlepšovat!“

Branky Čáslavi: 3x Šmíd, John, Vondra.

Čáslav: Růžička - Černý, John, Lebeda - Patejdl - Semínko, Vondra, Čech. Střídali: Šmíd, Mariani, Paula.